Žalna knjiga za red. prof. dr. Cvetko Toth

Spoštovani,

že nekaj časa je minilo, odkar nas je nepričakovano zapustila naša kolegica, profesorica, mentorica, humanistka in ženska velikega duha, red. prof. dr. Cvetka Hedžet Toth. Zaradi še vedno trajajočih izrednih razmer smo se odločili, da na Oddelku za filozofijo vendarle odpremo elektronsko žalno knjigo, saj na odprtje fakultete ne gre več čakati.

Vljudno vabimo vse, ki bi radi prispevali svoje misli in spomine, da svoj prispevek pošljete po elektronski pošti na naslov: renata.kalisek@ff.uni-lj.si, v zadevo pa pripišite »Žalna knjiga«. Vaše prispevke bomo postavili v skupen dokument, ki ga bomo kasneje natisnili v knjigo, ki bo potem, po pričakovani normalizaciji razmer, na razpolago za nadaljnje vnose v tajništvu oddelka. Takrat bo tudi priložnost, da se pridete podpisat pod svoj prispevek. Lahko pa svoj podpis posredujete po elektronski pošti.

red. prof. dr. Janko Lozar Mrevlje,

predstojnik Oddelka za filozofijo

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Sprememba GU Vojko Gorjanc