Oddelek za sociologijo

Zasedanje protibožične skupščine

Spoštovani,

tutorska ekipa oddelka za Sociologijo vas vabi na božično sociološko čajanko, ki bo potekala v sredo, 23. 12., ob 20.00, preko spletne aplikacije Zoom.

Letošnja čajanka, pod šaljivim imenom Zasedanje protibožične skupščine, bo namenjena izobraževanju in druženju. Raziskali bomo načine praznovanja božiča danes, kar bo tematsko naslovljeno tudi med čajanko.

Prvi del bo predstavljal sklop treh krajših predavanj profesorjev Primoža Krašovca, Igorja Škamperleta in Igorja Vidmarja, ki se bodo v svojih govorih dotaknili neoliberalizma, potrošništva in izvorov praznovanja božiča. V drugi polovici druženja bo sledil sociološko, a praznično, obarvan kviz, ki bo študente (in profesorje) spodbudil k debatiranju in spoznavanju.

Vabljeni vsi - študentje in profesorji!

Zoom povezava >

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021